W kilku słowach

JUDO to nasza pasja!!!

            

Judomarket jest wyłącznym dystrybutorem marki MATSURU, AGGLOREX maty do sportów walki oraz DANRHO Judo w Polsce. Zakupisz u nas najwyższej jakości sprzęt do treningu oraz startu w zawodach każdej rangi.

Judogi MATSURU oraz Danrho są używane przez najlepszych zawodników na całym świecie. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i wspaniałym, czystym, białym kolorem. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt dla profesjonalistów oraz dla początkujących.

Judomarket to najprawdopodobniej jedyna firma w Polsce i na świecie posiadająca tak duży asortyment artykułów związanych z dyscypliną judo. W naszej ofercie oprócz sprzętu znajdują się także: koszulki, bluzy, breloki zabawki oraz różnego rodzaju gadżety.

Świadczymy także usługi dla klubów związane z organizacją zawodów i znakowaniem odzieży klubowej.

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem medali dla naszej dyscypliny.

Działamy na rynku europejskim oraz amerykańskim.

Judomarket prowadzony jest przez byłego zawodnika judo, członka Kadry Narodowej, wielokrotnego medalistę na turniejach krajowych i zagranicznych. Doskonała znajomość środowiska judo zapewnia fachową pomoc i doradztwo podczas zakupów.

Judomarket jest bardzo mocno zaangażowany w sponsorowanie turniejów oraz imprez okolicznościowych judo. Robiąc zakupy w naszym sklepie, Ty także wspierasz rozwój dyscypliny judo w Polsce.

Stoiska handlowe Judomarket na zawodach podnoszą atrakcyjność Twojego turnieju dla zawodników oraz kibiców. Zaproś nas na swoje zawody!

Na stałe współpracujemy z Polskim Związkiem Judo, Warszawsko-Mazowiecką Federacją Sportu, Warszawsko-Mazowieckim Związkiem Judo, JudoStat.pl, USA Judo oraz wieloma klubami Judo z całej Polski i Świata.

Zapraszamy

Zespół Judomarket.pl