Najczęściej kupowane

Statuetki

  • Show Sidebar

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

FIGURKA JUDO ESHAKU - UKŁON

146,34 zł

FIGURKA JUDO ESHAKU - UKŁON

Figurka judo odlewana, w kolorze miedzianym. Wysokość ok 39cm. Idealne rozwiązanie na nagrody podczas turnieju lub jako podarunek. 

Maksymalny rozmiar tabliczki 2.5cm x 5.5 cm, tabliczka nie jest wliczona w cenę.

MINI FIGURKA JUDO BRĄZOWA 11CM

16,26 zł

Ekonomiczna figurka judo odlewana, płaska w kolorze brązowym. Wysokość ok 11cm.. Na postumencie miejsce na tabliczkę z napisem w rozmiarze 46mm x 19mm. Idealne rozwiązanie na nagrody podczas turnieju lub jako podarunek. Podana cena dotyczy zakupów detalicznych. Jeżeli twój klub potrzebuje zakupić większą ilość prosimy o kontakt z naszym biurem.

MINI FIGURKA JUDO CZARNA 11CM

16,26 zł

Ekonomiczna figurka judo odlewana, płaska w kolorze czarno/złotym. Wysokość ok 11cm.. Na postumencie miejsce na tabliczkę z napisem w rozmiarze 46mm x 19mm. Idealne rozwiązanie na nagrody podczas turnieju lub jako podarunek. Podana cena dotyczy zakupów detalicznych. Jeżeli twój klub potrzebuje zakupić większą ilość prosimy o kontakt z naszym biurem.

FIGURKA JUDO RING MĘŻCZYŹNI

22,76 zł

FIGURKA JUDO RING MĘŻCZYŹNI

Figurka judo odlewana, w kolorze biało/złotym. Wysokość ok 15cm. Dynamiczna technika judo.  Idealne rozwiązanie na nagrody podczas turnieju lub jako podarunek. Podana cena dotyczy zakupów detalicznych. Jeżeli twój klub potrzebuje zakupić większą ilość prosimy o kontakt z naszym biurem.

maksymalny rozmiar tabliczki 2.5cm x 5.5 cm, tabliczka nie jest wliczona w cenę.

Dostępna także jako wersja z kobietami.

FIGURKA JUDO OSOTO-GARI SREBRNA

16,26 zł

FIGURKA JUDO OSOTO-GARI SREBRNA

Figurka judo z tworzywa w kolorze srebrnym na podstawie z marmuru.. Wysokość ok 16,5cm. Idealne rozwiązanie na nagrody podczas turnieju lub jako podarunek.

maksymalny rozmiar tabliczki 2.5cm x 5cm, tabliczka nie jest wliczona w cenę.