Najczęściej kupowane

Judogi Danrho

Zapraszamy do sekcji dedykowanej judogom Danrho w Judomarket, gdzie każdy judoka znajdzie strój, który spełni jego oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i wytrzymałości. Danrho, jako marka z długoletnią tradycją, jest synonimem doskonałości w świecie judo, łącząc w sobie innowacyjność z niezawodnością.

  • Show Sidebar

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Judoga YAMANASHI DANRHO 420G Biała

89,43 zł

YAMANASHI DANRHO

Jedna z naszych najlepiej sprzedających się judog wśród młodzików w ostatniej dekadzie. Wspaniałe połączenie ceny z jakością produktu. Wykonana z 70% z bawełny z domieszką poliestru 30% z typową teksturą ziarenek ryżu. Posiada wzmocnienia na kolanach i ramionach. Bez przeszycia tylnego. Spodnie wyposażone w elastyczna gumkę. Biały pas w zestawie.

Rozmiary: od 110cm do 180cm

420g/m2

Judoga YAMANASHI DANRHO 420G z naszywkami Biała

101,63 zł

YAMANASHI DANRHO Z NASZYWKAMI NA RAMIONACH

Jedna z naszych najlepiej sprzedających się judog wśród młodzików w ostatniej dekadzie. Wspaniałe połączenie ceny z jakością produktu.. Wykonana w 70% z bawełny z domieszką 30% poliester z typową teksturą ziarenek ryżu. Posiada wzmocnienia na kolanach i ramionach. Bez przeszycia tylnego. Na ramionach naszyte białe taśmy z logo DANRHO. Spodnie wyposażone w elastyczna gumkę. Biały pas w zestawie.

Rozmiary: od 110cm do 180cm

420g/m2

Judoga YAMANASHI DANRHO... Judoga YAMANASHI DANRHO...
  • -10%

Judoga YAMANASHI DANRHO 420G z naszywkami Niebieska

187,32 zł 208,13 zł

YAMANASHI DANRHO Z NASZYWKAMI NA RAMIONACH

Jedna z naszych najlepiej sprzedających się judog wśród młodzików w ostatniej dekadzie. Wspaniałe połączenie ceny z jakością produktu.. Wykonana w 100% z bawełny z typową teksturą ziarenek ryżu. Posiada wzmocnienia na kolanach i ramionach. Bez przeszycia tylnego. Na ramionach naszyte niebieskie taśmy z logo DANRHO. Spodnie wyposażone w elastyczna gumkę. Biały pas w zestawie.

Rozmiary: od 110cm do 180cm

420g/m2

Judoga RANDORI KWON 420G Biała

101,63 zł

RANDORI KWON CLUBLINE

Lekka ale bardzo wytrzymała judoga dla początkujących we wszystkich grupach wiekowych. Wzmocnienia na kolanach, ramionach oraz piersiach. Materiał 70% bawełna z domieszką poliestru 30% o typowej dla judo teksturze ziarenek ryżu. Bez tylnego przeszycia. Spodnie w elastyczną gumkę. Biały pas dołączony. Rozmiary od 120cm do 200cm.
420g/m2

Judoga DOJO-LINE JUDO-GI... Judoga DOJO-LINE JUDO-GI...
  • -15%

Judoga DOJO-LINE JUDO-GI DANRHO 425G Biała

95,37 zł 112,20 zł

DOJO-LINE Danrho

Pojedynczy splot- judoga dla uczniów, wykonana z bielonej 100% bawełny. Bez tylnego przeszycia. Spodnie ze wzmocnieniami na kolanach, wyposażone w gumkę oraz dodatkowo troki. Biały pas dołączony.

Krój judogi przeznaczony dla osób bardziej obszernych. Jeżeli jesteś szczupłą osobą to nie jest judoga dla ciebie.

Rozmiary: od120cmm do 200cm

425g/m2

Judoga RANDORI DANRHO 500G... Judoga RANDORI DANRHO 500G...
  • -35%

Judoga RANDORI DANRHO 500G Niebieska

100,93 zł 155,28 zł

RANDORI DANRHO 500g Niebieska

Lekka ale bardzo wytrzymała judoga dla początkujących we wszystkich grupach wiekowych. Wzmocnienia na kolanach, ramionach oraz piersiach. Materiał 100% bawełna o typowej dla judo teksturze ziarenek ryżu. Bez tylnego przeszycia. Spodnie w elastyczną gumkę.

Biały pas dołączony.

Rozmiary od 120cm do 200cm.
Dostępna także w kolorze białym: RANDORI DANRHO 500G BIAŁA

Judoga CLASSIC DANRHO 600G Biała

213,01 zł

CLASSIC DANRHO 600G JUDOGA BIAŁA

Nowa propozycja jako strój treningowy dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych uczniów lub jako lekka judoga zawodnicza. Doskonała także dla dorosłych początkujących. Wykonany w 100% z bawełny o strukturze ziarna ryżu. Dodatkowe wzmocnienia na klatce piersiowej, ramionach i kolanach. Spodnie z elastyczną talią z sznurkiem. Judoga z ekskluzywnym haftem na ramionach. Bez tylnego szwu.

Materiał: 100% Bawełna

Waga: Judoga ok. 600 g / m², spodnie ok. 240 g / m²

Kolor: biały z haftami na ramionach

Rozmiary: 140 - 200 cm

Judoga DANRHO ULTIMATE 750G Certyfikat IJF Biała

471,54 zł

Danrho Ultimate z certyfikatem IJF 750g

Najnowsza judoga Danrho spełniająca wszystkie aktualne wymogi IJF. Czerwone naszywki IJF.

Kimono: 750g/m2, podwójny, zagęszczony splot, wybielana, 100% bawełna. materiał z typową strukturą ziarenek ryżu. Profesjonalne wzmocnienia na karku na ramionach, klatce piersiowej. Ze szwem tylnym. Specjalny krój przystosowany do zawodów.

Spodnie: w pasie na troki. Wzmocnienia na całej długości z przodu.

Taliowana rozmiary Slim.

Zobacz także w kolorze niebieskim: DANRHO ULTIMATE 750G CERTYFIKAT IJF NIEBIESKA

Judoga DANRHO ULTIMATE 750G Certyfikat IJF Niebieska

550,41 zł

Danrho Ultimate z certyfikatem IJF 750g

Najnowsza judoga Danrho spełniająca wszystkie aktualne wymogi IJF. Czerwone naszywki IJF.

Kimono: 750g/m2, podwójny, zagęszczony splot, 100% bawełna. materiał z typową strukturą ziarenek ryżu. Profesjonalne wzmocnienia na karku na ramionach, klatce piersiowej. Ze szwem tylnym. Specjalny krój przystosowany do zawodów.

Spodnie: w pasie na troki. Wzmocnienia na całej długości z przodu.

Taliowana rozmiary Slim.

Zobacz także w kolorze białym: DANRHO ULTIMATE 750G CERTYFIKAT IJF BIAŁA

Judogi Danrho – Doskonałość w każdym szyciu

Kolekcja judogi Danrho została stworzona dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i trwałość. Każdy judoga Danrho jest dokładnie przemyślany i zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną wydajność i komfort podczas treningu oraz zawodów. Z tą marką, możesz być pewien, że Twoje judogi wytrzyma każde wyzwanie.

Wybierając odzież do judo Danrho, wybierasz produkty, które są wynikiem połączenia nowoczesnych technologii i tradycyjnego rzemiosła. Wytrzymałe stroje judo Danrho są przystosowane do intensywnego użytkowania, oferując jednocześnie swobodę ruchów i optymalne dopasowanie do sylwetki.

W Judomarket stawiamy na judogi Danrho, ponieważ są to stroje, które spełniają potrzeby zarówno początkujących, jak i zaawansowanych judoków. To idealny wybór dla tych, którzy poszukują niezawodnego sprzętu, który pomoże im w dążeniu do mistrzostwa w judo.