Kluby Judo

Jeżeli chcesz aby wizytówka twojego klub została zamieszczona na naszej stronie prosimy o kontakt.

SAFARI JUDO TEAM Warszawa

Klub prowadzony przez Marka Kręcielewskiego - polski judoka. Zawodnik sekcji Judo Warszawskiego Klubu Sportowego "Gwardia". Od 2003 członek reprezentacji narodowej Judo juniorów, następnie młodzieżowców i seniorów. Reprezentant Polski na Letniej Uniwersjadzie 2007 w Bangkoku i Mistrzostwach Świata Seniorów w Rio de Janeiro. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Brązowy medalista Mistrzostw Świata Seniorów w Ju-jitsu 2010 w Sankt - Petersburgu. Absolwent warszawskiej AWF.
 

UKS "TOMITA" Elbląg

Uczniowski Klub Sportowy TOMITA Elbląg powstał w dniu 11 października 1999 r. Jako jedyny w Polsce posiada pozwolenie Hiromi Tomity na używanie jego nazwiska w nazwie klubu.
Siedzibą Klubu jest Szkoła Podstawowa nr 25 przy ul. Wyżynnej 3 w Elblągu. Obecnie klub zrzesza 80 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Do stałego kalendarza wpisuje się organizowany przez klub turniej judo „TOMITA CUP”
 

UKJ "AON" Warszawa Rembertów

TRENER:
Cezary Majewski - grupy zawodnicze (kadra klubu), glówny trener-koordynator.

Instruktorzy judo:
Rafał Majewski i Maciek Pudłowski - grupy średniozaawansowane i początkujące.

KLUB JUDO RYŚ Warszawa Ursynów

Adres Klubu:

Gimnazjum 94
ul. Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
tel. 505-226-705 w godz.10.00-20.00

UKS "MOKOTOVIA" Warszawa

Uczniowski Klub Sportowy „MOKOTOVIA” jest klubem, którego celem jest planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego uczniów, angażowanie ich do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych, uczestniczenie i organizowanie imprez sportowych.UKS „MOKOTOVIA” ściśle współpracuje z jednym z najlepszych klubów judo w Polsce jakim jest WKS „GWARDIA” Warszawa,

UKS MUSU WARSZAWA

Klub Judo Musu powstał w 2009 roku z inicjatywy Krzysztofa Wiłkomirskiego, z myślą o szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych w judo. Chcąc zapewnić dzieciom lepsze warunki uczestnictwa w szkoleniu, w grudniu 2010 roku powołany został do życia Uczniowski Klub Sportowy MUSU Warszawa, który skupił się głownie na szkoleniu dzieci i młodzieży, nie zapominając o najmłodszych uczestnikach, dla których wprowadzone zostały zajęcia z dużą ilością gier i zabaw ogólnorozwojowych przygotowujących do rozpoczęcia właściwego treningu judo. Przedział wiekowy uczestników jest od 3 do 15 lat. Na chwilę obecną w Klubie trenuje ponad 150 uczestników, podzielonych na 11 grup w zależności od wieku oraz umiejętności. Szkolenie prowadzone jest przez 10 miesięcy w roku, w okresach wakacyjnych Klub organizuje obozy sportowe oraz realizuje program „Lata w mieście” zapewniając najmłodszym bezpłatny dostęp do zajęć w trakcie przerwy wakacyjnej i zimowej. Szkolenie osób dorosłych dalej pozostaje w rękach Klubu Judo MUSU, gdzie obecnie trenuje ok. 25 osób dorosłych. W najbliższej przyszłości Klub chce rozszerzyć swoją działalność o prowadzenie zajęć judo dla dzieci niepełnosprawnych, które nie mają szans na uczestnictwo w regularnych treningach sportowych.